KT Mühendislik

 

 

Hakkımızda

1999 yılında İLKE MÜH TAAH TİC LTD ŞTİ adı altında İstanbul da mekanik taahhüt hizmetleri gerçekleştirmek üzere Makine Yüksek Mühendisi Yusuf İLKENTAPAR tarafından kurulmuştur. İLKE MÜHENDİSLİK olarak tamamlanmış projelerde edinilmiş teknik ve ticari tüm tecrübesini 2014 yılından sonra KT MÜHENDİSLİK TAAHHÜT TİCARET A.Ş adı altında sektörün hizmetine sunmaya devam etmektedir.

20 yılı aşkın süre zarfında ülkemizde ve yurtdışında tamamladığı bir çok proje ile büyüme hedeflerini günümüze güven yenilikçi ve verimlilik ilkeleri çerçevesinde taşımayı başarmıştır.

Firmamız gelişen modern teknolojileri ve zaman yönetimini kullanarak yaptığı çözümler ile sektörde standartlara, çevreye ve topluma saygılı dürüst ve hızlı çalışmayı temel amaç edinmiştir. İstanbul’u merkez olarak kabul etmiş firmamız, ülkemizin yanı sıra Romanya ve Türkmenistan’da çeşitli mekanik taahhüt işleri başarı ile tamamlayarak ilk günkü heyecan ile yoluna devam etmektedir.

Misyon
Misyon

İlkelerimiz çerçevesinde, çevremizden aldığımız ilhamla şirketimize değer kazandırmak ve müşterilerimize optimal hizmeti sağlamaktır.

Vizyon
Vizyon

Sektöründe müşteri odaklı hizmet üretmeyi ilke edinmiş, sürdürülebilir hizmet anlayışı ile işverenleri ve çalışanlarınca referans gösterilen bir marka olmak.

Hedef
Hedef

Müşteri memnuniyeti öncelik olmak üzere optimum ve sürdürülebilir hizmet üretmek ana hedefimizdir.

Teknik Dokümanlar

Görüntüle